Informácie o spoločnosti

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť BILANZ, s.r.o. je na trhu s ekonomickými, poradenskými a účtovnými službami aktívna už viac ako 25 rokov. Za toto obdobie si našla mnohých partnerov, pomohla rásť veľa subjektom a na základe dôvery vybudovala veľa fungujúcich obchodných vzťahov.


Hodnoty a filozofia


Najlepšie riešenie  pre klienta dokážu nájsť iba tí, ktorí majú snahu klienta pochopiť, ktorí sa dokážu stotožniť s každým jeho projektom, tí ktorí s ním komunikujú na rovnakej úrovni. Tieto princípy vkladáme vedome do našej každodennej praxe, na regionálnej či medzinárodnej úrovni v oblasti poradenstva a účtovníctva.

Pretože klient je ten, na kom záleží. Hovoríme Vašim jazykom a poznáme oblasť Vášho podnikania. Každá konzultácia musí byť detailným, dôverným rozhovorom. Na jeho základe a v spolupráci s Vami pripravíme to najvhodnejšie riešenie a pomôžeme Vám pri jeho realizácii. Urobíme všetko pre to, aby sme pochopili Vaše požiadavky, aby sme sa dokázali vcítiť do Vašej situácie, a zároveň sa naplno zamerali na ten najdôležitejší aspekt: Váš úspech.

Záleží len na Vás. Hľadáte partnera, ktorý by sa postaral o Vaše účtovníctvo, čelil strategickým rozhodnutiam alebo vykonával prípravu na audit? V BILANZi sa zameriavame na Vaše potreby. Máme radi výzvy. V našej práci sme spoľahliví, kreatívni a poskytujeme rýchle a efektívne riešenia. To platí rovnako pre všetky podniky,  malé aj stredné.

Lokálne, regionálne, medzinárodne. Sme spoľahlivým partnerom vždy na dosah ruky. Nikdy nie sme ďaleko, kedykoľvek nás naši klienti potrebujú. Vďaka nám budete môcť ťažiť z poradenstva najvyššej kvality a individuálnej podpory na lokálnej úrovni.

Naše hodnoty. Hodnoty, ktoré vyznávame sú Profesionalita, Ľudskosť, Tímovosť. Tieto hodnoty sa snažíme presadzovať nielen vo vzťahu ku klientom, ale aj k našim zamestnancom.

  • Pre klienta sme profesionálnym, spoľahlivým a flexibilným partnerom, na ktorého sa rád a  s dôverou obráti.
  • Pod ľudským prístupom rozumieme vzájomný rešpekt, ochotu, úprimnosť a otvorenosť.
  • Tímovosť pre nás znamená vzájomnú podporu, zdieľanie zručností a lojalitu voči firme, ako aj voči tímu.